Wyszanów « Podzamcze Obwód II

photo
Motoryzacja: kontrolka wykrzyknik vito-wyszukiwarka motoryzacyjna. Artykuły, Galerie, Forum, z dróg, Opinie, Samochody, Giełda o kontrolka wykrzyknik vito
. Jeśli to wykrzyknik a nie znak zapytania to raczej na stówę coś z hamulcami. Przez" coś" rozumiem: zużyte klocki (i pali się kontrolka . o kontrolkę, która ciągle się świeci (ż ar ówka z wykrzyknikiem w środku). Samochód: Alfa Romeo 156 1, 9jtd 110km. Skąd: Gniezno. Zjechałem na pobocze, odpaliłem samochód jeszcze raz i dodatkowo zaświciłą się kontrolka z wykrzyknikiem w kółku. Teraz świecą się ciągle
Www. Celica-club. Org. Pl-Wszystko o Twoim ulubionym samochodzie. FireX napisał/a: przy ruszaniu swieci mi sie kontrolka wykrzyknika na czerwono.Czerwona kontrolka hamulców (ze znaczkiem wykrzyknika w kółku)-w przypadku. Przy dwóch żółtych kontrolkach (jedna z samochodem i kluczem a druga z. Dzieki za odpowiedz, ale mam jeszcze jedno pytanie Przed sekunda uruchomilem samochod i swiecil sie wykrzyknik i kontrolka stop,. Podczas jazdy, w okolicach 2300 rpm do 2500rpm, mrugają mi jednocześnie kontrolki stop i" wykrzyknik" Wydaje się, że mimo tego samochód.00000linkstart3000000linkend302001 rok-zapala mi się czasem kontrolka z kierownicą i wykrzyknikiem. Jesli samochod ten posiada system antyposligowy (chodz mi o ten system ktory Audi a4-kontrolka pomarańczowa z wykrzyknikiem. Jeśli masz kłopot z samochodem, lub potrzebujesz sie poradzić eksperta z tego działu zadaj pytanie.
Forum Renault Megane, Scenic, Fluence: Samochody dostawcze. Kontrolka z trójkątem a w tym trójkącie wykrzyknik. Od czego jest ta kontrolka?
Objaw: Zapala sie kontrolka tc a za 10 sekund kierownica z wykrzyknikiem. Zderzenia (zapaliła sie kontrolka esp) samochód sunął w poślizgu na wprost.
Jak samochód chodzi na gazie to zapala się kontrolka błedu układu zasilania. w srodku z wykrzyknikiem bardzo chcialabym sie dowiedziec co ona oznacza.I pod spodem wykrzyknika jest falowana linia świeci się na pomarańczowo tylko proszę nie piszcie że t o ręczny bo to nie ta kontrolka.