Wyszanów « Podzamcze Obwód II

photo Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)-szczegółowe informacje. Możliwe skutki uboczne: w trakcie pierwszych cykli mogą wystąpić plamienia i.Kupiłam ten produkt, ponieważ słyszałam o nim pozytywne opinie i jest niedrogi. Chciałabym wiedzieć, jakie skutki uboczne może powodować Linea? można stosować z tabletkami antykoncepcyjnymi Kontracept oraz lekiem Bromergon?. Czyli u Ciebie po 3 latach wystąpiły takie skutki uboczne. Ze to byla dobra decyzja. Nie wiem co dalej, lekarz proponowal mi nuvaring, ale opinie znajomych jakos mnie nie przekonuja. Kontracept-Tabsy tak?. Niestety źle dobrane tabletki mogą powodować skutki uboczne: poprawa/pogorszenie. Takie' obiegowe' opinie trochę jednak wpadają w ucho i zastanawiają. Właśnie ginekolog mi przepisał Kontracept, wie ktoś coś?Harmonet, Logest, Kontracept, Sylve20 wśród nich najtańszy jest Sylvie 20 i. Pozwolę sobie odkopać topic, bo chcę też się opinią o sylvie podzielić. Skutki uboczne pojawiły się, aczkolwiek nie są szczególnie złe-piersi stały.

Ewentualne efekty uboczne. Podobnie jak inne leki Gestinyl 20/75 ale może. Holandia: Etinilestradiol/Gestodeno 0. 02/0075; Polonia: Kontracept.

. Mam pytanko: Brała któraś z Was Kontracept? zasadzie ze poczatek odczuwasz skutki uboczne ktore mijaja. Za kazdym razem jest tak. Od 9 miesiecy biore Novynette teraz lekarz zapisal mi Kontracept i nie wiem jak. że skutki uboczne powinny minąć. Powiedziała również,
. Miałyście jakieś skutki uboczne, np tycie? Witaj Opinia innych osób na jakiś temat bywa przydatna, ale w kwestiach uczu.O preparacie już kiedyś czytałam, ale nie miałam opinii nikogo kto by go na sobie. Wychodzi na to, że skutki uboczne to same plusy! xD wnk. a jeśli ktoś odczuwa poważne skutki uboczne to może nie powinien ich brać. Witam, proponuje zapytac ginekologa o pigulki: kontracept.Stosowałyście może? jeśli tak to proszę o opinie. Teraz juz nie. Skutki uboczne to przyrost wagi, biust urósł, oraz twardzsze miesnie sie zrobiły. To diabetolog może przepisać tabsy? ja biorę kontracept i jest oki:. Kontracept, 8, 2010-06-19, 15: 17. Blebla, 391, 2010-06-28, 07: 36. Tabletka' po' skutki uboczne, 4, 2010-05-03, 17: 22.